www.utrinski.com.mk
22 мај 2017 17:32
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
17.10.2006, 17:15

ИМПРЕСУМ

Друштво за новинско издавачка дејност

МЕДИА ПРИНТ ДООЕЛ СКОПЈЕ

ул. „Ѓуро Стругар“  бр. 5

 

Управител

АЛЕКСАНДАР ДИНЕВРЕДАКЦИЈА

Соња Маџовска -  Главен и одговорен уредник

Мирче Јовановски

Даниела Трпчевска 

Татјана Поповска

Јасмина Ј. Вељановска

Маја Томиќ

email: vesnik@utrinski.com.mk

Денарска сметка: Стопанска банка-Битола 500000001115333
Даночен број: 4057017536130

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
21°СкопјеВреме
Претежно облачно
Пон22
Вто23
Сре20
Чет20
Пет20
Саб20
Нед22
Пон22
Вто25
Сре26
НајчитаниНајкоментирани
 
Има ли опозиција во Србија?
СЈО: Груевски осомничен за перење пари и местење тендер за патишта
Прославени титулите во Минхен и Мадрид
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ