www.utrinski.com.mk
23 април 2017 17:52
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Онлајн Вести
Комисии ќе ги испитуваат штетите кај овошните и лозовите насади
Од владата соопштија дека земјоделците ќе бидат обештетени, како и дека вакви шт...
прочитај повеќе
ЕЛЕМ нема да бара поскапување на струјата
Според директорот на компанијата, Христијан Мицкоски, цената може да расте само ...
прочитај повеќе
Новиот Луна-парк ќе биде отворен наредното лето
Седум реквизити ќе бидат пуштени во употреба до август идната година, како дел о...
прочитај повеќе
По булеварите ќе „никнат“ 4.000 заштитни столпчиња
Досега се поставени околу 2.000, и тоа на булеварите „Метрополит Теодосиј Голога...
прочитај повеќе

Електронско издание

Денот низ фотографии

Најнови вести
11°СкопјеВреме
Облачно
Нед16
Пон17
Вто21
Сре23
Чет23
Пет24
Саб20
Нед17
Пон17
Вто18
НајчитаниНајкоментирани

Конфронтации во Келн: Жестоки протести против АФД
Македонија на чекор до неславниот рекорд на Холандија
Германија не е виновна што извезува толку многу
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ