www.utrinski.com.mk
28 мај 2017 02:59
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
04.05.2017, 14:16

Еве што прават денес девојките од ТатуЕве денеска што прават Јулија Волкова и Лена Катина кои во јавноста станаа познати на музучкиот канал MTV и добија огромно медиумско внимание кога во 2002 година се појавија како првиот лезбијски пар на шоубизнис сцената со хитот All The Things She Said. Тие како геј пар ја претставуваа и Русија на изборот за Евросонг, а на сцената дури и разменија бакнеж, но подоцна се откри дека сето тоа било само добро смислена шоу претстава за јавноста.

Откако дуото се распадна, Лена Катина сепак покажа дека сака мажи, а не девојки. Се омажи за Србинот Саша Кузмановиќ со кого го има синот Александар.

Јулија Волкова денес има 32 години и две деца - ќерката Викторија и синот Самир, кои ги доби со бившиот сопруг Парвиз Јасинов. Денес изгледа позгодна од било кога.

Девојките признаа дека не се лезбијки во документарниот филм Anatomia t.A.T.u, а Јулија ја шокираше јавноста со изјавата дека тешко би поднела доколку синот Самир признае дека е геј.

Статијата е прочитана 773 пати.


Испрати коментар
Чижов
Наставници од Стоматолошкиот факултет со отворено писмо до ректорот Јанкуловски
ВМРО-ДПМНЕ
Телохранителот на Дијана ја обвинува кралицата Елизабета за нејзината смрт
Изложба Охридски филиграни во Софија
Прва фото изложба на лице со даунов синдром
Камбовски
Принцот Филип, сопругот на кралицата Елизабета се повлекува
Светска банка и додели заем на Србија за елементарни непогоди, прв од ваков вид
Врачена државната награда „Гоце Делчев“ за 2016 година
Хан
Откриен ветувачки лек за ХИВ
Во првиот квартал од годинава размената достигна 2,8 милијарди долари
ВМРО-ДПМНЕ
Ранг листа на ФИФА
Во првиот квартал од годинава размената достигна 2,8 милијарди долари
Врховиот суд ја уважил жалбата на исклучените синдикати од ССМ
Писмото стигна кај Иванов, Заев пак ќе оди по мандатот
Актерите на "Кум" се собра по 45 години
Вечерва Македонија - Исланд, прв тест за Гонзалез
Северина ја освои американската публика
Се отвораат ли апетитите во ВМРО-ДПМНЕ за челната позиција
Мултимедијалниот проект со оган на младиот Јосифов и во Сан Франциско
Бугарското Собрание го избра Бојко Борисов за нов премиер
Повторно одложено рочиштето за случајот „Поткуп“
Штрајк на австралиските новинари
Театарски перформанс на младата режисерка Нина Николиќ во Битола
Писателите ке го чествуваат делото на Гане Тодоровски
Села со прес-конференција наредната недела ќе се врати во политиката
Службен весник
Џафери во Брисел-средба со Хан и Могерини
Игуаин двоен стрелец за победата на Јувентус против Монако
ЈОРМ поднесе предлози за притвор и мерки на претпазливост
СДСМ
Почнува акцијата „Цел Центар на точак“
Франција

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
12°СкопјеВреме
Ведро
Нед21
Пон23
Вто24
Сре26
Чет27
Пет26
Саб23
Нед24
Пон25
Вто25
НајчитаниНајкоментирани
 
Заев најави обединување наместо поделби
Г7 - Шест против еден
Маљковиќ: Иднината е во регионалните лиги
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ