www.utrinski.com.mk
28 мај 2017 03:13
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
18.04.2017, 17:15

Кајли Миног - Tајна врска со принцот Ендрју

Австралиски магазин тврди дека славната пејачка веќе неколку недели се гледа тајно со принцот Ендрју. Кајли Миног и принцот наводно се зближиле откако таа во февруари ја оконча врската со актерот Џошуа Сас, за кога беше и свршена.

„Моментално се неразделни. Ендрју е заљубен до уши“, изјави за магазинот „New Idea“ извор од палатата, додавајќи дека двајцата почнале да се гледаат откако Ендрју (57) ја контактирал Кајли (48) за да и' даде поддршка откако таа ја прекинала врската со Џошуа. Имено, Кајли е некој што кралицата Елизабета, мајка на Ендрју, со задоволство би го примила во семејството. Сите се надеваат дека врската ќе потрае“, вели изворот.

Војводата од Јорк беше во брак со Сара Фергусон од 1986 до 1996 година, со која има две ќерки, принцезата Беатрис (28) и принцезата Еугенија (27). По разводот го поврзуваа со многу познати дами, вклучувајќи и бизнис-жени и плејбој-манекенки.

Пред две години, синот на кралицата Елизабета се најде во центар на скандалот поради наводите дека учествувал во секс со малолетничка. Кралското семејство ги демантираше обвинувањата.

Статијата е прочитана 359 пати.


Испрати коментар
Вкусен Салата од пилешко и печурки
„Златно славејче“ бара нови членови
Кејт Мидлтон - Вегетаријанско мени еднаш неделно
Најактуелните модни додатоци - Задолжителнo
Што прават
Фотографијата е трага во вечноста
Концертот на Милан Завков како пролетен фестивал
Ричард Гир, по два брака, изгуби глава по Алехандра
Анџелина Џоли има нов партнер и ќе се мажи?
„Гус Гус“ на 22 април на Скопски саем

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
12°СкопјеВреме
Ведро
Нед21
Пон23
Вто24
Сре26
Чет27
Пет26
Саб23
Нед24
Пон25
Вто25
НајчитаниНајкоментирани
 
Заев најави обединување наместо поделби
Г7 - Шест против еден
Маљковиќ: Иднината е во регионалните лиги
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ