www.utrinski.com.mk
28 мај 2017 03:14
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
18.04.2017, 13:56
Анџелина Џоли има нов партнер и ќе се мажи?Седум месеци по разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит се случи ново изненадување. „Ин тач“ пишува дека во животот на актерката се појавил нов маж.

„Цеста го шокираше Бред Пит. Тој не знаеше дека таа се гледа со некого, а не пак дека размислува за мажење“, рекол извор за „Ин тач“.

Актерот не само што е шокиран од промената во животот на бившата сопруга, туку е и исплашен, зашто новиот маж го гледа како дополнителна закана во својот однос со децата.

„Помислата дека друг човек ќе минува време со неговите деца му паѓа многу тешко. Буквално му го скрши срцето. Бред с` уште го нема запознаено новиот партнер на Анџелина и не сака да го запознае. На него гледа како на некој кој дополнително го растура неговото семејство“, додал изворот.

Анџелина планира во наредните неколку недели да ги запознае децата со новиот партнер. Загрижена е како тие ќе го прифатат, а најмногу се плаши од реакцијата на Пакс и Медокс. Новата љубов ја чува во тајност, но „Ин тач“ тврди дека станува збор за познат филантроп, кој Анџелина го запознала во Лондон, минатата година.


Статијата е прочитана 1678 пати.


Испрати коментар
Вкусен Салата од пилешко и печурки
„Златно славејче“ бара нови членови
Кајли Миног - Tајна врска со принцот Ендрју
Кејт Мидлтон - Вегетаријанско мени еднаш неделно
Најактуелните модни додатоци - Задолжителнo
Што прават
Фотографијата е трага во вечноста
Концертот на Милан Завков како пролетен фестивал
Ричард Гир, по два брака, изгуби глава по Алехандра
„Гус Гус“ на 22 април на Скопски саем

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
12°СкопјеВреме
Ведро
Нед21
Пон23
Вто24
Сре26
Чет27
Пет26
Саб23
Нед24
Пон25
Вто25
НајчитаниНајкоментирани
 
Заев најави обединување наместо поделби
Г7 - Шест против еден
Маљковиќ: Иднината е во регионалните лиги
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ